EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3202  13

 ЄС підтримує уряд України у реформі енергоринку, - представник ЄК Рісторі

Енергетична співпраця України та Європейського Союзу перебуває на піку розвитку, і ЄС повністю підтримує позицію Уряду щодо реформи газового ринку, ринку електроенергії, запровадження прозорості й незалежності в роботі регуляторів.

Про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з генеральним директором Генерального Директорату з питань енергетики Європейської Комісії Домініком Рісторі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Як зазначив Рісторі, діалог ЄС і України в цьому напрямку інтенсивний. "Ми готові посилювати свою підтримку – в тому числі шляхом залучення ресурсів різних міжнародних структур", -  запевнив представник Єврокомісії.

Він повідомив, що ЄС сьогодні обговорює низку директив з енергетичних питань, передусім в контексті виконання рішень Арбітражної палати Стокгольма, використання альтернативних маршрутів поставки газу в Україну, а також збереження транзиту газу через територію України.

"Цей транзит важливий для нас – з огляду на поставки ресурсу, для вас - з огляду на доходи від транзиту. Але що стосується Стокгольма, ми очікуємо виконання Росією судового рішення. І ми розраховуємо на виконання існуючих газових угод", - сказав представник Єврокомісії.

Окрему увагу приділили питанням тарифної політики. Домінік Рісторі повідомив, що наразі Євросоюз обговорює питання створення спеціального інституту – виміру платоспроможності людей з огляду на оплату енергоносіїв. Ця ініціатива має стати реальним інструментом виміру і врахування соціального аспекту в тарифних регуляціях. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060064
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору