EN|RU|UK
 Суспільство
  3374  5

 Після відтермінування львівські медзаклади долучилися до системи E-health, - Супрун

Від сьогодні, 6 квітня, львівські лікарні нарешті також долучаться до системи E-health, що уможливить проведення у Львові підписання декларацій із сімейним лікарем.

Як інформує ЦензорНЕТ, про це у Twitter повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

У Львові медичні заклади міста підключилися до електронної системи охорони здоров’я і починають підписувати із пацієнтами декларації. 

Після відтермінування львівські медзаклади долучилися до системи E-health, - Супрун 01

"Щойно завершила розмову з начальником управління охорони здоров‘я міста Львів, Володимиром Зубом: заклади міста зареєструвалися в системі eHealth, лікарі готові і від сьогодні починають підписувати декларації з пацієнтами", - написала Уляна Супрун.

Нагадаємо, Львів відтермінував старт кампанії з підписання декларацій із сімейними лікарями, апелюючи до невирішених юридичних нюансів. Зокрема, ризик вбачали в потенційному витоку персональних даних пацієнтів і відсутності документа, який би цьому запобігав.

Загалом на Львівщині на цей момент до системи E-health долучилися 74 лікарні, в яких 442 сімейні лікарі вже уклали декларації із 3413 пацієнтами.

В Україні ж до системи https://portal.ehealth-ukraine.org/E-health вже приєдналося 1029 медичних закладів, 13699 сімейних лікарів, з якими було укладено 239 090 декларацій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059975
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору