EN|RU|UK
 Політика України
  3273  13

 В Україні потрібно посилювати роль парламентських комітетів, - Рибалка

Оптимізація парламентських комітетів має супроводжуватися посиленням їхніх контрольних функцій.

Як передає Цензор.НЕТ, так прокоментував ухвалення в першому читанні законопроекту, що передбачає скорочення комітетів з 27 до 20, екс-глава фінансового комітету парламенту, народний депутат Сергій Рибалка. 

В Україні потрібно посилювати роль парламентських комітетів, - Рибалка 01

"Нагадаю, що парламенти  кожної демократичної країни мають 2 основні функції – законотворчу та контролюючу. Причому, контроль аж до початку процедури імпічменту президента, як було в США. У нас же в Україні про контрольну функцію парламенту майже забули. А нам терміново потрібно значно посилювати роль комітетів Верховної Ради. Бо безконтрольність цієї влади вже вражає. Усіх. Наповал", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

При цьому парламентарій звернув увагу на необхідності покращення якості законопроектів та підтримав пропозиції з поглиблення співпраці парламентських комітетів і профільних міністерств.

"Бо коли ми на засіданнях свого комітету місяцями не бачимо профільного міністра, то, як мінімум це трохи дивно, в той час коли фінанси країни у плачевному стані і він би мав прописатись у нас", - зазначив Сергій Рибалка стосовно цього.

Також, на думку народного депутата, в Україні необхідно ухвалити закони про імпічмент Президента та про слідчі комісії парламенту.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059967
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору