EN|RU|UK
 Суспільство
  5823  24

 Керівництво Нацполіції вирішило збільшити кількість "білих хакерів". Конкурс стартує 10 квітня

Департаментом кіберполіції Національної поліції України буде проводитися набір співробітників на посади спецагентів. Конкурс стартує 10 квітня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті кіберполіції.

"Два роки тому у Департаменті кіберполіції Національної поліції України  було започатковано нову інституцію — підрозділи "білих хакерів". За цей час  спеціалісти, які успішно пройшли відбір, зарекомендували себе з найпозитивнішого боку, на високому рівні виконують покладені на них обов’язки та своїм ставленням до них подають приклад колегам", - сказано в повідомленні.

Разом з тим наголошується, що керівництво Національної поліції високого оцінено якість виконуваної роботи та прийнято рішення щодо збільшення кількості "білих хакерів" у підрозділах Департаменту.

Офіційний старт конкурсу відбудеться 10 квітня 2018 року.

Подання електронних заяв на участь у конкурсі відбуватиметься через систему відбору кадрів до Національної поліції України, яка доступна за посиланням https://nabir.np.gov.ua/ у розділі "Відкриті конкурси" (пряме посилання буде доступне після старту конкурсу).

Ураховуючи специфіку роботи та за умов успішного виконання особливих завдань, заробітна платня становитиме від 25 000 до 50 000 (п'ятдесят тисяч) гривень.  

Більш детальна інформація про умови конкурсу та вимоги до кандидатів будуть доступні на веб-ресурсі системи відбору кадрів до Національної поліції України https://nabir.np.gov.ua/ після 10 квітня поточного року. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059936
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору