EN|RU|UK
 Політика України
  20998  150

 Супрун не бере хабарів, і вона точно щось хоче змінити, - співвласник клініки "Оберіг" Деркач

Таке відчуття, що у нас і з медициною все нормально, і бабла неміряно, досить поставити благовидного міністра з добре підвішеним язиком і презентабельною зовнішністю, і він, нічого не змінюючи, кожному жителю на 350 грн на рік захерачить особистий гіперлуп до найближчої поліклініки.

Про це на своїй сторінці в  Facebook написав співвласник клініки "Оберіг" Олександр Деркач, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Спостерігаю за війною проти Уляни Супрун. З подивом спостерігаю. Коли її поливають брудом ті, хто роками і десятиліттями "годуються" навколо держмедицини, тут мені зрозуміло. Всі ці медичні начальники, супер-пупер академіки з будинками в Кончі, ректори, депутати, рішальщики, розпильщики і так далі, і немає їм числа. Які жахають, що "все пропало". Але коли в Фейсбуці її починають копати ногами люди, які вже років 10-15 без дзвінка або кеша в кишеню не можуть батьків-пенсіонерів на рентген у поліклініку повести, я цього не розумію", - написав він.

"Таке відчуття, що у нас і з медициною все нормально, і бабла неміряно, досить поставити благовидного міністра з добре підвішеним язиком і презентабельною зовнішністю, і він, нічого не змінюючи, кожному жителю на 350 грн на рік (не жарт) захерачить особистий гіперлуп до найближчої поліклініки. Я не лікар. Ні в житті, ні в бізнесі (включно з клінікою "Оберіг") ніяким чином не залежу від пані Супрун. Жодного разу з нею не спілкувався. Жодного разу до неї не звертався. І не планую це робити. Мені теж не подобається медреформа, хоча я в ній теж нічого не розумію. Не цілком у захваті я і від її зачіски. Але вона точно не бере хабарів, і вона точно щось хоче змінити. Я в цьому впевнений. І мені цього поки достатньо. Треба їй дати шанс. А там буде видно", - резюмував Деркач.

Супрун не бере хабарів, і вона точно щось хоче змінити, - співвласник клініки Оберіг Деркач 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059839
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору