EN|RU|UK
 Політика України
  32101  214

 Найближчими роками міграція з України і надалі зростатиме: ситуація загрожує економічній безпеці країни, - Мінсоцполітики

За підрахунками Спілки підприємців і роботодавців Польщі, для підтримки зростання економіки цієї країни необхідно залучити 5 мільйонів емігрантів, а, за оцінкою польських експертів, загальна кількість виданих запрошень у 2018 році для українців становитиме 3 мільйони.

Міністерство соціальної політики України прогнозує в найближчі роки посилення міграційних процесів в Україні за рахунок високого попиту на кваліфіковану робочу силу. Про це заявила перший заступник міністра соціальної політики України Ольга Крентовська в ході засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Через недостатнє економічне зростання, дефіцит кадрів на сьогодні не є критичним, але в середньостроковій перспективі ситуація загрожує економічній безпеці держави... Конкуренція за залучення працівників виходить на міжнародний рівень, попит на кваліфіковану робочу силу з України зростає, особливо у найближчих сусідів - Польщі, Словаччини, Литви, Хорватії. Міграційні процеси можуть посилитися найближчими роками", - сказала вона.

Крентовська повідомила, що, за підрахунками Спілки підприємців і роботодавців Польщі, для підтримки зростання економіки цієї країни необхідно залучити 5 мільйонів емігрантів, а, за оцінками польських експертів, загальна кількість виданих запрошень в 2018 році для українців становитиме 3 мільйони.

"У Мінсоцполітики прийшов запит Міністерства праці, соціальних справ і сім'ї Словаччини, в якому було повідомлення, що в зв'язку з розширенням виробництва існуючих підприємств у Словаччині та будівництва нових заводів, в перспективі 3-6 місяців у Словаччині прогнозується значний дефіцит робочої сили на рівні 70-100 тисяч, і вирішити цю проблему словацький уряд планує за рахунок залучення працівників, у тому числі з України", - сказала вона.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059805
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору