EN|RU|UK
 Політика України
  3617  16

 Сервісні центри МВС запустили онлайн-інструкцію, як отримати водійське посвідчення

Один із пріоритетів реформи сервісних центрів МВС - це зміна і вдосконалення системи отримання водійського посвідчення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

Сервісні центри МВС з метою інформування громадян запустили онлайн-інструкцію, як отримати посвідчення водія вперше. Тут можна знайти усю найважливішу інформацію: як правильно обрати автошколу, поради щодо підготовки до тесту з ПДР та перелік вправ, які необхідно вміти виконувати на іспиті, аби стати водієм.

За минулий рік сервісні центри МВС реалізували низку важливих впроваджень у площині складання іспитів на отримання посвідчення водія.

"Отримання посвідчення водія є однією з найбільш популярних адміністративних послуг. Зокрема, у 2017 році було видано 395 051 посвідчення водія вперше. За минулий рік ми реалізували низку змін, аби іспит став більш прозором. Наступним кроком цього року стане впровадження фото та відеофіксації іспитів" - зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

У 2018 році сервісні центри МВС оприлюднили онлайн усі маршрути, за якими складається другий етап практичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами. Схеми маршрутів було оновлено з урахуванням актуальної ситуації на дорогах. Також для прозорості складання практичної частини іспиту на отримання посвідчення водія Головний сервісний центр МВС вперше запровадив чек-лист. У ньому зазначені перелік типових помилок, котрих припускаються громадяни під час практичного іспиту, та шкала оцінювання. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059793
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору