EN|RU|UK
 Суспільство
  4226  10

 На зарплати шахтарям у разі виникнення заборгованості направлятимуть 70% виторгу, що надходить підприємству від реалізації вугілля, - рішення Кабміну

Сьогодні на засіданні Уряд схвалив протокольне рішення "Деякі питання державних вуглевидобувних підприємств".

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Прийняте рішення передбачає, що керівники державних вуглевидобувних підприємств до 1 травня 2018 року мають відкрити рахунки в органах Державної казначейської служби для забезпечення розрахунково-касового обслуговування поточної діяльності виключно на цих рахунках.

Міненерговугілля доручено розробити акт, який має перевести розрахунково-касове обслуговування держшахт до Держказначейства.

Крім того, Міненерговугілля має розробити чіткий механізм, за якого в разі виникнення заборгованості із заробітної плати шахтарям, 70% виручки, що надходить підприємству від реалізації вугілля, має бути спрямовано шахтарям на виплату заробітної плати з нарахуваннями.

У свою чергу Міністерство фінансів, після ухвалення Міненерговугілля відповідного рішення, має забезпечити наближення бюджетного фінансування за бюджетною програмою "Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектора вугільної промисловості".

Борги із заробітної плати перед шахтарями будуть погашені, а також процес контролю розподілу видатків на роботу шахт стане більш чітким.

"Наша принципова позиція - зарплати шахтарям мають виплачуватись вчасно. Всі питання боргів по зарплатах шахтарям мають бути зняті", - зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059688
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору