EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  17088  76

 Ветерани АТО розробили методику уроків патріотизму для шкіл, застосовувати її почнуть із вересня в Києві

Київські освітяни з нового навчального року зможуть проводити уроки патріотизму за єдиною методикою.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, її розробили освітяни-ветерани української воєнної операції на Донбасі та науковці, які працюють з київськими школярами та педагогами в рамках спецкурсу з патріотичного виховання.

Ветеран збройного конфлікту на Донбасі, член Координаційної ради з патріотичного виховання при Київській міській держадміністрації Дмитро Примаченко повідомив, що методика передбачає підготовку київських вчителів патріотичного виховання.

"Ми ставимо акцент на роботі з вчителями, які викладають курс "Захист вітчизни": це є той, назвемо його так, "агент", який зможе бути наставником, авторитетною особою для дітей й викладати їм національно-патріотичне виховання в усіх аспектах. Зараз, згідно з законодавством, ветерани, які не мають вищої педагогічної освіти, можуть викладати, але вища освіта іншого профілю у них має бути. Якраз вони і можуть викладати дисципліну "Захист вітчизни", – пояснив Примаченко.

Міністерство освіти України у концепції національно-патріотичного виховання серед його завдань визначило "формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини". До реалізації концепції уряд закликав освітні заклади, громадські організації тощо.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059685
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору