EN|RU|UK
 Економіка
  1295  2

 Львівський виробник цигарок спростовує звинувачення у податкових махінаціях

Поширена низкою ЗМІ інформація про несплату акцизного податку "Львівської тютюнової фабрики" (ЛТФ), а також відсутність угод із придбання акцизних марок для виробництва цигарок у період з вересня 2017 року по січень 2018 року недостовірна.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, ця інформація була оприлюднена на підставі відповіді ДФС на депутатський запит №114 / 7-821/1 від 2 березня 2018 року.

Львівський виробник цигарок спростовує звинувачення у податкових махінаціях 01

Як пояснили в прес-службі, ЛТФ не могла отримувати акцизні марки. "Більше року тому юридична особа ТОВ "Львівська тютюнова фабрика" припинила існування. Виробникові повернули його історичну назву - "Винниківська тютюнова фабрика" (ВТФ), було утворено нову юрособу, яка сплачувала акцизний податок і, в установленому порядку, отримувала акцизні марки", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим прес-служба ВТФ, ознайомившись із деякими матеріалами, вважає їх "недостовірними і розцінює, як методи нечесної конкуренції з боку транснаціональних корпорацій PhilipMorris, JTI, В.А.Т. і монополіста на ринку дистрибуції сигарет – компанії "Тедіс" .

"Вони вже четвертий рік намагаються "протягнути" через парламент введення мінімальних цін на цигарки. За нашими розрахунками, якщо ВР погодиться з цією ініціативою, вже цього року пачка цигарок коштуватиме вроздріб 26,5 грн, а в 2019 р. - понад 30 грн. Це призведе до стрімкого зростання цін на тютюнові вироби загалом, можливості отримання зазначеними суб'єктами надприбутків і зростання контрабанди сигарет в Україну", - заявляють у ВТФ.

"Винниківська тютюнова фабрика" у свою чергу послідовно виступає проти введення мінімальних цін і відстоює принципи чесної конкуренції на ринку.

Крім того, прес-службою ВТФ були надані матеріали, що підтверджують сплату в 2017 році акцизного податку - майже 1,3 млрд. грн і понад 360,5 млн. грн за перший квартал 2018 року.


Львівський виробник цигарок спростовує звинувачення у податкових махінаціях 02 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059656
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору