EN|RU|UK
 Політика України
  2686  4

 Прокуратура на Дніпропетровщині зажадала від членів тервиборчкому інформацію про подачу декларацій, - ЦВК

Центральна виборча комісія (ЦВК) звернулася до комітетів із питань правової політики і правосуддя та з питань запобігання та протидії корупції Верховної Ради, а також до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) по роз'яснення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ЦВК.

Каменська міська виборча комісія Дніпропетровської області отримала 21 лютого 2018 року лист від Дніпродзержинської місцевої прокуратури з вимогою надати інформацію про подачу членами виборчкому електронних декларацій за 2016 рік або пояснити причини в разі їх ненадання.

"Законодавство України про вибори встановлює особливі підстави і порядок дострокового припинення повноважень членів територіальних (окружних) виборчих комісій та дає можливість достроково припинити їхні повноваження не тільки без згоди відповідної особи, але навіть і без його відома, наприклад, у випадку внесення подання про заміну члена комісії суб'єктом, за поданням якого він був включений до її складу. Це може призвести до масового, навіть за  відсутності будь-якої провини, притягнення до відповідальності, пов'язаної з ненаданням відповідних декларацій", - пишуть у ЦВК.

І уточнюють, що комісія не уповноважена давати роз'яснення щодо застосування законодавства поза практикою здійснюваного нею безпосереднього правозастосування, тому і звернулася до відповідних органів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059653
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору