EN|RU|UK
 Політика України
  19234  138

 Аваков: У структурі спецпідрозділів поліції "беркутівців" менше 30%. Пропонуєте їх розстріляти?

У структурі чинних спецпідрозділів поліції колишні співробітники підрозділу "Беркут" становлять трохи менше 30%.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав в інтерв'ю Ліга.net, розповідаючи про кадрові зміни в структурі МВС.

"Що стосується змін у кадровому складі спецпідрозділів. Суб'єктивне відчуття - це суб'єктивне відчуття. Об'єктивні дані - конкретні цифри - свідчать про те, що кількість старих спецпризначенців (2013-го року) в структурі нинішнього спецпідрозділу поліції сьогодні становить трохи менше 30% (... ) Так. Це або колишній Беркут, або інші спецпідрозділи. Пропонуєте розстріляти? Усіх під загальну кон'юнктурну лінійку засудження?" - сказав він.

Глава МВС також зазначив, що ті "беркутівці", які залишилися працювати в спецпідрозділах поліції, не були викриті у злочинах.

"Люди всі дуже різні - і в складі спецпідрозділів чесних хлопців і патріотів більше, ніж у черговому рядженому натовпі крикливих "патріотів" на політичних демонстраціях під Радою. Чи ви вважаєте, мені треба було відправити 10000 викритих у злочинах, підготовлених до силових спецоперацій людей - працювати проти України? Особливо в 2014-му році... Тоді нам життєво важливо було відправити на фронт будь-яких людей, готових воювати за Україну. Будь-яких! І нам вдалося мотивувати хлопців захищати країну. І дозволю собі емоцію: я сьогодні чимало журналістів бачу, які успішно славили Януковича, а тепер з претензіями і пафосом запитують, чому так мало зроблено іншими для їхньої улюбленої Батьківщини...  А ще бачу людей, яких на Майдані і сліду не було, вони сиділи по Америках-європах, а тепер розповідають про те, хто, де і за що стояв на Майдані... Це я до чого: узагальнювати - не можна. Треба ставити питання інакше - винен - ​​відповідай, а якщо компетентний і готовий чесно працювати на країну - ми за тебе горою стоятимемо", - наголосив керівник МВС.

Нагадаємо, правоохоронні органи у вівторок, 3 квітня, затримали активіста Майдану, Народного героя України, екс-бійця "Дніпро-1" Івана Бубенчика за підозрою у вбивстві бійців спецпідрозділу "Беркут" на Майдані.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059491
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору