EN|RU|UK
 За кордоном
  3287  20

 Слідство хоче допитати Трампа, але наразі він не розглядається як злочинець, - The Washington Post

Слідство хоче допитати президента США щодо двох питань - щоб з'ясувати, чи причетний він до російського втручання у вибори і чи були в нього наміри перешкодити розслідуванню цієї справи. Розслідування щодо Дональда Трампа триває, але наразі він не розглядається як злочинець.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент", про це адвокатам президента США заявив спеціальний радник ФБР Роберт Мюллер, пише 3 квітня з посиланням на джерела The Washington Post.

На початку березня на закритих переговорах про можливе опитування президента Мюллер говорив про Трампа як про суб'єкта його розслідування втручання Росії у вибори 2016 року.

Видання зазначає, що прокурори розглядають кого-небудь як суб'єкт, коли ця особа була задіяна в здійсненні того, що розслідується, але для висунення обвинувачення немає достатніх доказів.

Спеціальний адвокат також повідомив адвокатам Трампа, що він готує доповідь про дії президента під час перебування на посаді та потенційну перешкоду правосуддю.

У зв'язку з цим Мюллер підтвердив необхідність опитати Трампа щодо двох питань - щоб з'ясувати, чи причетний він до російського втручання і чи були в нього будь-які наміри перешкодити розслідуванню цієї справи.

Статус президента викликав суперечки серед наближених до нього чиновників про його юридичне становище. Трамп і деякі з його союзників вважають, що ризик кримінального переслідування щодо нього невисокий.

Інші радники, однак, зазначили, що суб'єкти розслідувань можуть легко стати об'єктами обвинувачення, і висловили стурбованість тим, що спеціальний прокурор хоче опитати Трампа, може наразити його на велику небезпеку.

Нагадаємо, спеціальний прокурор Роберт Мюллер, зокрема, покликаний встановити, чи координувалося російське втручання у вибори США на рівні контактів між штабом Трампа та урядом Росії.

Як повідомлялося, спецпрокурор Мюллер також розслідуватиме дії Манафорта в Україні.

Раніше Трамп заявив, що розслідування, проведене спецпрокурором Мюллером, засноване на шахрайських діях. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059451
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору