EN|RU|UK
 Здоров'я
  4332  18

 Обрати свого лікаря встигнуть усі, - заступник міністра охорони здоров'я Ковтонюк

Національна кампанія "Лікар для кожної сім'ї" розпочалася в Україні 2 квітня.

За словами заступника міністра охорони здоров'я Павла Ковтонюка, тепер можна обрати лікаря в будь-якому закладі первинної допомоги незалежно від місця проживання або реєстрації, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Заступник міністра зазначив, що кінцевого терміну підписання декларацій немає, тому обрати свого лікаря встигнуть усі. Міністерство охорони здоров'я рекомендує не відкладати це на кінець року. Головне, щоб кожен обрав лікаря, якому довіряє, і під час наступного візиту підписав з ним декларацію.

Підключення закладів первинної допомоги до електронної системи охорони здоров'я триває. Заклади, які вже можуть підписувати декларації з пацієнтами, можна буде впізнати за спеціальною наліпкою - "Тут можна обрати свого лікаря".

Нагадаємо, в перший день національної кампанії "Лікар для кожної сім'ї" декларації про медобслуговування уклали 12,5 тис. українців. Водночас процес підписання декларацій з терапевтами, педіатрами та сімейними лікарями розпочався ще минулого року, під час тестового режиму роботи електронної системи охорони здоров'я. На сьогодні в системі зареєстровано вже 106 000 декларацій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059442
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору