EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  29736  195

 Держдума РФ дозволила росіянам безкоштовно збирати хмиз: "Просто радіє серце"

Депутати Державної думи Російської Федерації схвалили в остаточному читанні поправки до Лісового кодексу РФ, що дозволяють громадянам заготовляти хмиз для власних потреб.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє видання "Медуза".

Зазначається, що законопроектом вноситься хмиз до переліку недеревних лісових ресурсів. Його розробили депутати від "Єдиної Росії", КПРФ та "Справедливої ​​Росії" на чолі з головою комітету Держдуми з природних ресурсів, власності і земельних відносин Миколою Ніколаєвим.

"Просто радіє серце, що сьогодні він, нарешті, буде ухвалений у третьому читанні", - заявив перший заступник керівника фракції "Єдина Росія" Андрій Ісаєв перед обговоренням законопроекту.

"Це значить, його можна буде вільно збирати для опалення своїх будинків. Це не лише вирішує соціальну проблему для людей, але це вкрай важливе рішення для екології. Ми, фактично без бюджетних витрат, забезпечимо очистку лісу. А отже, його подальше відновлення в разі його очищення від хмизу", - заявив Ісаєв.

Раніше на розгляд Держдуми РФ кілька разів вносили законопроекти, що дозволяють вільне збирання хмизу. Водночас Росліснагляд вказував, що не вважає хмиз і сухі гілки, які лежать на землі, платними лісовими ресурсами і не розглядає їх збір як правопорушення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059341
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору