EN|RU|UK
 Політика України
  2284  5

 Держбюро розслідувань оголосило конкурси на 455 вакансій у 7 територіальних управліннях

Державне бюро розслідувань (ДБР) оголосило конкурси на заняття 455 посад у територіальних управліннях в м.Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську.

Як інформує Цензор.НЕТ про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

У кожне із семи територіальних управлінь оголошений конкурс на 65 посад.

"Таким чином, всього в ДБР тривають конкурси на 701 посаду. Прийом документів на 27 керівних посад закінчився 2 квітня. До 11 квітня триває прийом документів на 219 посад центрального апарату", - сказано в повідомленні.

У вимогах до кандидатів на посаду слідчого територіального управління за квотою "в" (кандидати, які протягом останнього року не працюють на посаді слідчого в державних органах), відсутній стаж роботи, однак обов'язковою є вимога до вищої юридичної освіти.

"Ми вирішили скасувати стаж роботи. Ми це зробили для того, щоб залучити в ДБР талановиту молодь, випускників вищих навчальних закладів, дати можливість їм будувати новий правоохоронний орган", - зазначив директор Держбюро розслідувань Роман Труба.

Загалом у центральному апараті ДБР і семи територіальних управліннях передбачено 383 посади слідчих, з них 152 посади - в центральному апараті та 231 посада - в семи територіальних управліннях.

Кандидати можуть подавати документи на конкурс з 10 по 24 квітня включно.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059330
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору