EN|RU|UK
 Політика України
  22452  112

 Проект "Стіна" в Харківській області майже закінчено, - Цигикал

На сьогодні ступінь реалізації цього проекту відповідає отриманому фінансуванню. Ми побудували інженерні споруди і бойові модулі. У Харківській області система майже закінчена.

Про це сказав Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал в інтерв'ю 112.ua.

Він підкреслив, що залишається велика частина робіт у Луганській, Сумській, Чернігівській областях.

"На жаль, політизація цього проекту суттєво впливає на темпи реалізації. Але ми розуміємо, що це питання національної безпеки, тому закінчити його треба за будь-яких умов", - сказав глава ДПСУ.

Він підкреслив, що основне завдання - це інтелектуальна охорона кордону: "Це відстеження обстановки, створення системи отримання інформації, рух людей, транспортних засобів, недопущення переміщення розвідувально-диверсійних груп, товарів, вантажів, нелегальних мігрантів. Тобто грамотне об'єднання технічних можливостей і людського потенціалу", - підкреслив Цигикал.

Нагадаємо, "Європейський вал" або "Стіна" - проект облаштування українського державного кордону з Росією. Він ініційований Кабінетом Міністрів України під керівництвом Арсенія Яценюка в 2014 році. Проект розрахований до 2020 року і передбачає облаштування інженерними спорудами і системами спостереження.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059289
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору