EN|RU|UK
 Події
  3058  5

 Російська сторона посилила роботу щодо вербування найманців із колишніх військових ЗС РФ для здійснення терактів і диверсій на Донбасі, - ІС

Російська сторона посилила роботу з вербування колишніх військовослужбовців повітряно-десантних військ і спецпризначенців ЗС РФ як інструкторів для відправлення на Донбас.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Російська сторона посилила роботу з вербування колишніх військовослужбовців повітряно-десантних військ і спецпризначенців ЗС РФ, зокрема і як інструкторів, для відправки на Донбас і участі в бойових діях проти ЗС України, а також виконання розвідувально-диверсійних завдань", - написав він.

За даними групи ІС, до набору будуть залучатися не тільки "традиційні" структури, що активно допомагали у вербуванні найманців з РФ для Донбасу з 2014 року (як, наприклад, "Союз десантників Росії"), а й особи, які мають авторитет і широкі зв'язки серед колишніх десантників і спецпризначенців. Останні будуть отримувати грошову винагороду залежно від кількості та якості завербованого "матеріалу".

"Згідно з планами, з числа цих завербованих формуватимуться окремі невеликі групи, завданнями яких буде здійснення збройних провокацій, як-от: обстріл населених пунктів уздовж лінії розмежування на території ОРДЛО з максимальною кількістю жертв серед цивільного населення, а також здійснення терактів і диверсій", - повідомив Тимчук.

Водночас, за словами керівника групи ІС, російською стороною планується, що всі ці дії будуть активно висвітлюватися і подаватися спеціально сформованими групами з числа представників російських і місцевих (з "ЛНР" і "ДНР") ЗМІ, як "дії ЗС України", також проводитимкуться заходи щодо забезпечення фіксації таких "українських дій" представниками ОБСЄ.

Російська сторона посилила роботу щодо вербування найманців із колишніх військових ЗС РФ для здійснення терактів і диверсій на Донбасі, - ІС 01
Російська сторона посилила роботу щодо вербування найманців із колишніх військових ЗС РФ для здійснення терактів і диверсій на Донбасі, - ІС 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059261
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору