EN|RU|UK
 Політика України
  20899  101

 Рада сьогодні розгляне скасування е-декларацій для активістів

Верховна Рада розгляне у вівторок законопроекти №№8209, 8209-1, якими пропонується звільнити від подання е-декларацій представників антикорупційних громадських організацій.

Про це йдеться в порядку денному Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ

Першим питанням порядку денного планується розглянути законопроект 5366-д "Про внесення змін до статті 30 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо членів сім'ї, які мають право на пенсію в разі втрати годувальника".

Далі депутати розглянуть включення до порядку денного та ухвалення рішення щодо законопроектів № 8120 народного депутата Сергія Лещенка, яким пропонується відкласти на рік подання е-декларацій представниками антикорупційних громадських організацій. У законопроекті № 8120-1, ініційованому головою фракції БПП Артуром Герасимовим, пропонується відкласти таке декларування для активістів лише на наступні 3 місяці.

Законопроектами №8209, внесеним народними депутатами фракції "Батьківщина", та №8209-1, ініціатором якого є, зокрема, Голова ВР Андрій Парубій, пропонується звільнити від подання декларацій антикорупційних громадських активістів. Окрім того, пропонується звільнити їх від юридичної відповідальності за неподання декларацій.

Крім цього, порядком денним заплановано розгляд у першому читанні президентських законопроектів №6674 та №6675 про фінансову звітність громадських організацій, які отримують кошти з державного або місцевих бюджетів, а також фінансові та інші ресурси за рахунок міжнародної технічної допомоги, що надається відповідно до міжнародних договорів України, фінансові та інші ресурси і послуги на безоплатній та безповоротній основі із застосуванням податкових пільг або звільнення від оподаткування та фізичних осіб-підприємців щодо їхніх доходів і видатків.

Також депутати планують розглянути доопрацьований із пропозиціями Президента законопроект №2489 щодо служби в органах місцевого самоврядування, урядовий законопроект №8125 про концесії. А також повторно розглянуть у другому читанні законопроект "Про добровільне об'єднання територіальних громад".

Також на порядку денному блок питань екологічної політики.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059241
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору