EN|RU|UK
 Суспільство
  3499  15

 Міни радянського виробництва, які вже зняті з озброєння України, використовує РФ на Донбасі, - Міноборони

На звільнених територіях Донецької та Луганської областей знаходять ПМН-2, які українська армія не використовує.

"Російська Федерація використовує міни радянського виробництва, які вже не існують на території нашої держави. На звільнених територіях Донецької та Луганської областей знаходимо ПМН-2, які ми не використовуємо, так як знищили. Вони у нас могли з'явитися тільки з боку РФ", - цитує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони слова начальника Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності полковника Максима Комісарова.

Також, за словами офіцера, на цих територіях українськими саперами було знешкоджено осколкову міну направленої дії МОН-50, під якою стояла міна-пастка МЛ-8, яку виготовляють лише в Росії. Дуже часто знаходять міни, які були виготовлені після 1991 року і які не використовує Україна.

"Наша держава залишається відданою своїм міжнародним зобов'язанням у сфері протимінної діяльності, зокрема Конвенції про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін та про їхнє знищення (Оттавська конвенція) та Конвенції про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають невибіркову дію, - сказав полковник Максим Комісарів. - Відповідно до своїх міжнародних зобов'язань, Україна знищила понад 2 млн заборонених до використання протипіхотних мін".

Він також повідомив, що на території Донецької та Луганської областей з метою надання допомоги як військовослужбовцям, так і цивільному населенню додатково створено 10 стабілізаційних пунктів на базі центральних районних лікарень та 4 військові мобільні госпіталі. Загальна ліжкова місткість усіх вищезазначених закладів становить 4500 ліжок.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059226
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору