EN|RU|UK
 Політика України
  2739  11
Матеріали за темою:

 Кваліфоцінювання: ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді, ще 32 суддів. ПЕРЕЛІК

На засіданнях колегій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) 30 березня проводилися співбесіди і визначалися результати кваліфікаційного оцінювання 44 суддів місцевих та апеляційних судів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ВККСУ.

За результатами кваліфікаційної оцінки Комісія визнала 32 суддів такими, що відповідають обійманій посаді, одного - таким, що не відповідає, щодо інших оголошено перерву.

Кваліфоцінювання: ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді, ще 32 суддів 01
Кваліфоцінювання: ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді, ще 32 суддів 02
Кваліфоцінювання: ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді, ще 32 суддів 03
Кваліфоцінювання: ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді, ще 32 суддів 04
Кваліфоцінювання: ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді, ще 32 суддів 05
Кваліфоцінювання: ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді, ще 32 суддів 06

2 квітня 2018 року на пленарному засіданні ВККСУ було змінено склад Комісії. Згідно з повідомленням прес-служби, Станіслава Щотку обрано заступником голови Комісії, а Валентину Устименко - секретарем кваліфікаційної палати Комісії.

Крім того, прийнято рішення про внесення змін до персонального складу кваліфікаційної палати і палати з питань підбору та публічної служби суддів, а також визначено голів палат.

Вперше у засіданні Комісії взяв участь новообраний член Степан Гладій.

Причиною такого рішення стали зміни в регламенті Вищої кваліфікаційної комісії суддів, що стосуються висновків Громадської ради. Зокрема, ВККС визначила, що висновки ГРД мають бути підписані всіма членами ради, які їх підтримують, а також можуть бути подані у ВККС за 10 днів до співбесіди з відповідними суддями. За словами членів ГРД, це ускладнює їхню роботу, оскільки в день проводять співбесіди зі 150-200 суддями, а деякі члени ради перебувають у різних містах.

Вища кваліфікаційна комісія суддів проводить кваліфікаційне оцінювання всіх суддів на відповідність займаній посаді. Судді складають тести і практичне завдання, проходять психологічні тести та співбесіду. Члени ВККС також вивчають досьє суддів. Ті судді, які не пройдуть кваліфоцінювання, будуть звільнені.

23 березня відбулися перші співбесіди із суддями. У них брали участь 53 судді. Як зазначено на сайті ВККС, 36 із них пройшли співбесіди. 

29 березня Касаційний суд у складі Верховного суду почав розглядати позов ОСД до ВККСУ про визнання протиправними та нечинними положень регламенту. Наступне засідання призначене на 12 квітня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059219
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору