EN|RU|UK
 Суспільство
  12063  68

 МОЗ видав наказ про звільнення Амосової з посади ректора НМУ Богомольця. ДОКУМЕНТ

Міністерство охорони здоров'я України видало наказ про звільнення ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової з 16 квітня.

Як передає Цензор.НЕТ, документ за підписом державного секретаря МОЗ України Артема Янчука оприлюднено на сайті НМУ ім Богомольця.

"Звільнити з 16 квітня 2018 року Амосову Катерину Миколаївну з посади ректора Національного медичного університету ім. Богомольця за невиконання умов контракту", - йдеться в документі.

Зазначається також, що підставою для звільнення стали рекомендації комісії МОЗ, яка розглядала звіт Амосової про роботу на посаді ректора за 2017 рік, а також акт ревізії фінансово-господарської діяльності НМУ ім. Богомольця від березня 2016 року, листи Держфінінспекції, Державної аудиторської служби, Головного управління Державної казначейської служби та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

МОЗ видав наказ про звільнення Амосової з посади ректора НМУ Богомольця 01
МОЗ видав наказ про звільнення Амосової з посади ректора НМУ Богомольця 02

Нагадаємо, згідно з розпорядженням Міністерства охорони здоров'я України ректор Національного медичного університету імені Олександра Богомольця Катерина Амосова була тимчасово відсторонена від виконання своїх службових обов'язків через зрив ліцензійного іспиту.

Складання ліцензійного іспиту "Крок 1. Стоматологія" студентами всіх вищих медичних навчальних закладів відбувалося 20 лютого. Напередодні керівництво Національного медуніверситету імені Богомольця оприлюднило відкритий лист, в якому повідомило, що під час підготовки до цього тестування НМУ оголосив відкриті торги через систему PROZORRO із закупівлі послуг Центру тестування для студентів та інтернів протягом 2018 року. Втім, ці торги були зірвані Центром тестування, який не може визначити пропозиції для участі в тендері за наявності альтернативної пропозиції, яку довелося відхилити як таку, що не в повному обсязі відповідає технічним завданням.

Також наголошується, що в день зриву торгів НМУ передав до Центру тестування підписаний проректором проект договору з надання послуг "Крок 1. Стоматологія" на суму 104 202 грн, які закон дозволяє оплатити за тендер.

Як заявив адвокат К.Амосової Валентин Гвоздій, одним з винуватців зриву сьогоднішніх іспитів в НМУ є заступник міністра охорони здоров'я О. Лінчевський.

У Міністерстві охорони здоров'я була створена комісія для всебічного розгляду ситуації в НМУ ім. О.О. Богомольця, проте її членів і в.о. ректора не пускали до вишу.

Нагадаємо, 23 лютого Наглядова рада НМУ ім. Богомольця висловила підтримку ректору Амосовій.

26 лютого окремі студенти НМУ оголосили про початок страйку на підтримку Амосової. Інші студенти зі свого боку заявили, що страйк є саботажем навчального процесу.

Адміністративний суд Києва відновив Амосову на посаді ректора Національного медуніверситету, а МОЗ - відсторонило.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3059116
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору