EN|RU|UK
 Політика України
  4858  18

 Правозахисник Лисянський призначений регіональним координатором Уповноваженого з прав людини на Донбасі

Омбудсмен Людмила Денісова призначила регіонального координатора Уповноваженого з прав людини в Донецькій і Луганській областях.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу омбудсмена.

Ним став відомий правозахисник, перщий в Україні лауреат німецько-французької премії за досягнення у сфері захисту прав людини та утвердження верховенства права, директор громадської організації "Східна правозахисна група" Павло Лисянський.

У найзначнішому активі його правозахисної діяльності - особисте звільнення з полону двох громадян, ув’язнених на території так званої ЛНР. Один з них має українське громадянство, другий – грузинське.

Згідно з дорученням Людмили Денісової, регіональний координатор взаємодії з громадськістю здійснюватиме моніторинг стану дотримання прав і свобод людини на території Донецької і Луганської областей.

У межах його повноважень – безперешкодне відвідання без попереднього повідомлення органів державної влади та місцевого самоврядування, місць примусового утримання громадян незалежно від їхнього статусу, а також ознайомлення з документами та отримання їхніх копій в органах державної влади і місцевого самоврядування, органах прокуратури, включно зі справами, які перебувають у судах.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058992
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору