EN|RU|UK
 Політика України
  6814  29

 Краще пройти перевірку добровільно, ніж опиратися. Нам потрібні не штрафи, а безпека, - Гройсман про перевірку пожежної безпеки

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав власників громадських закладів співпрацювати з ДСНС у питаннях гарантування безпеки громадян.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав власників громадських закладів співпрацювати з Державною службою з надзвичайних ситуацій в рамках запровадженої за рішенням уряду кампанії з перевірки виконання вимог громадської безпеки. Про це глава уряду сказав в ефірі одного з телеканалів.

"До мене доноситься інформація, що певні мережі не допускають контролерів. Хочу, щоб всі почули: не грайтеся з безпекою людей. Краще пройти перевірку добровільно, ніж опиратися", - сказав Володимир Гройсман.

Він також вкотре нагадав, що перевірки - це не спроба тиснути на бізнес, а інструмент ліквідації загроз здоров'ю та життю людей.

"До бізнесу потрібно ставитися з повагою. Якщо є проблеми, виявляти їх, давати час на те, щоб швидко ліквідувати. Нам потрібні не штрафи. Нам потрібна безпека. Я не хочу створювати умови для тиску, мене цікавить ліквідація будь-яких загроз безпеці громадян. Але якщо хтось ігноруватиме наші вимоги, жорстко реагуватимемо", - зазначив глава уряду.

Нагадаємо, 28 березня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій, МВС та іншим органам провести масштабну перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058964
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору