EN|RU|UK
 Політика України
  3289  15

 НАЗК: Подано понад 816 тисяч декларацій за 2017 рік

Станом на 00:00 1 квітня до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано 816 509 декларацій за 2017 рік.

Як інформує Цензор.НЕТ, дані оприлюднила прес-служба Національного агентства з протидії корупції на сторінці у Facebook.

"Основні проблеми, з якими зіткнулися суб'єкти декларування, - це втрачені паролі до електронно-цифрового підпису, закінчення терміну електронно-цифрового підпису, несвоєчасна зміна поштової скриньки з ворожих російських поштових сервісів: mail.ru, list.ru, yandex.ru та інших, а також помилки в прізвищах, ІПН, правопис прізвищ, імен, по батькові російською мовою тощо", - йдеться у звіті на сайті НАЗК.

"Черговий рік поспіль суб'єкти декларування демонструють низьку організованість щодо заповнення декларацій, створення чернеток, перевірки терміну дії ЕЦП, даних персонального кабінету тощо", - підкреслили в агентстві.

"Зараз на Національне агентство, зокрема на його уповноважених осіб, чекає робота з перевірки поданих декларацій", - додали в НАЗК.

НАЗК: Подано понад 816 тисяч декларацій за 2017 рік 01
НАЗК: Подано понад 816 тисяч декларацій за 2017 рік 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058951
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору