EN|RU|UK
 Політика України
  14263  63

 Оновлений відділ прикордонної служби відкрили у Раві-Руській. ФОТОрепортаж

На Львівщині відкрито перший в Західній Україні оновлений відділ прикордонної служби.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо, тепер цю ділянку  охоронятиме не один, а два підрозділи прикордонників.

Богдан Ігнатюк, начальник відділу прикордонної служби "Рава-Руська" каже: "Залежить від підрозділу. Якщо у підрозділі десь близько 50-ти людей, то буде 80.  Для реагування на зміни обстановки, для пошуку правопорушників збільшується кількість особового складу, кількість техніки, кількість технічних засобів охорони кордону і таким чином підвищується надійність".

Оновлений відділ прикордонної служби відкрили у Раві-Руській 01
Оновлений відділ прикордонної служби відкрили у Раві-Руській 02
Оновлений відділ прикордонної служби відкрили у Раві-Руській 03
Оновлений відділ прикордонної служби відкрили у Раві-Руській 04


Оновлений відділ прикордонної служби відкрили у Раві-Руській 05
Оновлений відділ прикордонної служби відкрили у Раві-Руській 06

Збільшили кількість прикордонників завдяки реорганізації. Тобто, не набирали нових працівників, а перевели у Раву-Руську досвідчених прикордонників, які виявили таке бажання.

Також встановили чітке розмежування обов’язків. Керівник прес-служби Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник пояснює: "Наприклад, от я прикордонник, я в пункті пропуску оформляю пасажирів державного кордону. Сьогодні в мене тут зміна, завтра мене можуть відправити на зелений кордон, я беру автомат, ходжу вздовж кордону: охороняю, спостерігаю. Тепер, наприклад, якщо я лише у своїй спеціальності є, з прикордонного контролю, то я в пункті пропуску сугубо оформляю. А вже на зелений кордон при виникненні якоїсь обстановки чи потреби".

Окрім того, щоб оперативно примати рішення, керівнику підрозділу більше не доведеться телефонувати до вищого керівництва. Це своєрідна прикордонна децентралізація – каже Богдан Ігнатюк.

"Якщо раніше був керівник у Львові і він керував 10-ма, — 15-ма підрозділами, то відповідно зараз буде вже керівник на місці, тут у Раві-Руській і він буде керувати 4-ма підрозділами", — говорить Ігнатюк. Такі нововведення чекають й на інші відділи в усій країні. Вони зумовлені нещодавньою директивою держприкордслужби.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058918
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору