EN|RU|UK
 Політика України
  10735  40

 Парубій подав е-декларацію: задекларував 289 тис. грн зарплати, квартиру у Львові, 340 тис. грн і майже $31 тис. готівкою

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій став власником квартири площею понад 90 кв. м у Львові, задекларував 289 тис. грн зарплати та подарунки на 444 тис. грн у 2017 році. Водночас він пояснив, що квартиру цю не купив, а лише переоформив документи, оформивши мансарду, яка раніше була над квартирою його батька. А подарунки від членів сім'ї - це відмова від своєї частини у цій квартирі, документи на яку переоформлялися.

Згідно з електронною декларацією за 2017 рік, 289 тис. грн - зарплата А.Парубія у Верховній Раді, майже 48 тис. грн - зарплата його дружини у Львівському національному університеті ім. І.Франка, інформує Цензор.НЕТ.

У декларації зазначено подарунки у негрошовій формі від родичів приблизно на  444 тис. грн.

У грудні 2017 року спікер парламенту став власником квартири площею 92,1 кв. м у Львові, вартість якої становить 739,5 тис. грн.

Як і раніше, А.Парубій декларує своє право користуватися квартирою площею 41,5 кв. м у Львові, а також право власності дружини на квартиру (21,6 кв. м) у цьому ж місті, житловий будинок (32 кв. м) і земельну ділянку в селі Урич Сколівського району Львівської області. У подружжя, як і у попередніх деклараціях, є два автомобілі.

Згідно з декларацією, готівкою спікер тримає 340 тис. грн і $30,6 тис.

На своїй сторінці у Facebook А.Парубій опублікував пояснення до поданої е-декларації. "У моїй декларації зазначено, що 15 грудня 2017 року я набув права власності на квартиру у Львові площею 92,1 кв.м. Щоб було зрозуміло: це не новопридбана квартира, а та, в якій вже багато років живу разом із родиною", - написав він.

Спікер пояснив, що після одруження весь час мешкав із сім'єю і батьком у квартирі у Львові, де горище переобладнав в окрему мансарду. За його словами, фактично батьківська квартира і переобладнане горище були окремими приміщеннями, але в документах значилися як один об'єкт нерухомості, і все це приміщення було оформлено на батька і брата.

А.Парубій зазначив, що минулого року вирішив впорядкувати майнові справи.

"Тому разом із сім'єю вирішили оформити кожну квартиру як окрему, і відповідно я переоформив своє право власності на квартиру. Це сталося шляхом дарування від моїх близьких родичів, що зазначено в моїй декларації", - пояснив він.

"Також я задекларував готельний номер, в якому проживаю в Києві, і майно, яке належить моїй дружині. Зокрема, як і в декларації за минулий рік, зазначив, що моїй дружині належить земельна ділянка у Львівській області площею 11 соток із будиночком на ній загальною площею 32 кв. м, а також квартира у Львові площею 21,6 кв. м. Також я задекларував сімейну квартиру у Львові площею 41,58 кв. м, у якій хоч і не проживаю і не володію нею, але був там зареєстрований. У цій квартирі я не маю жодної частки власності, крім того, наразі я вже виписаний з цієї квартири", - додав спікер Ради.

Парубій подав е-декларацію: задекларував 289 тис. грн зарплати, квартиру у Львові, 340 тис. грн і майже $31 тис. готівкою 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058889
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору