EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3051  11

 Питання надання Україні військової допомоги у сфері кібербезпеки наразі не розглядається, - уряд Канади

Канада рішуче підтримує Україну, але не надаватиме країні військову допомогу у сфері кібербезпеки.

Про це йдеться у відповіді уряду Канади на звіт Постійного комітету федерального парламенту з питань оборони, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Канада підтримує дії України у сфері кібербезпеки, зокрема розробку національної стратегії кібернетичної безпеки, приведення законодавства у відповідність до стандартів ЄС та НАТО, а також покращення внутрішніх процесів обміну інформацією, пов'язаною із загрозами критичній інфраструктурі. Проте надання військової допомоги у цій сфері наразі не розглядається", - йдеться у документі.

Водночас в уряді додали, що "Канада занепокоєна все більшим кібернетичним втручанням в Україну, зокрема у важливу цивільну інфраструктуру, таку як електромережі".

В урядовій відповіді наголошується, що "Канада та її ключові союзники поділяють думку, що міжнародне законодавство мусить застосовуватися і в кіберпросторі, як у мирний, так і у військовий час". "Канада також підтримує розробку добровільних міжнародних норм поведінки держав у кіберпросторі, особливо в мирний час", - наголошується в документі.

В оприлюдненому наприкінці грудня минулого року звіті Постійного комітету парламенту Канади з питань оборони "Канадська підтримка України у час кризи та збройного конфлікту" депутати закликають уряд відправити до України військовий персонал для допомоги у протидії кібератакам.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058884
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору