EN|RU|UK
 Політика України
  20161  144

 За 3-5 років ми ситуацію змінимо. Вона вже наступного року стане іншою, - Гройсман про медреформу

Успіх проведеної урядом України реформи медицини стане загальним успіхом для громадян, які фактично отримають якісні послуги, а лікарі - якісні умови праці та гідну зарплату.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Він підкреслив, що ситуація в медицині вимагає змін, оскільки десятиліттями в цій сфері тривала "боротьба за грошові потоки, а не за якість послуг". "І я теж втрачав близьких людей через неспроможність нашої медицини, нездатність врятувати життя. І цей біль багатьох із нас супроводжує усе життя, - сказав Володимир Гройсман. - Тож нам треба змінити ситуацію, і ми її змінимо".

Глава Уряду наголосив, що цей процес потребуватиме часу. І навіть розвинуті держави світу проводять такі реформи десятиліттями. "За 3-5 років ми ситуацію змінимо. Вона вже наступного року стане іншою. Ми все, що потрібно, будемо платили за послугу. Для людей все буде безкоштовно! Але кожен заклад має знати, що має прийняти пацієнта якісно, надати йому нормальну послугу, - сказав Володимир Гройсман. - Одразу все не відбудеться. Але зараз ми запроваджуємо систему, коли "кошти йдуть за пацієнтом". Саме ви (громадяни) будете показувати, куди заплатити кошти за послугу. І це нісенітниці, що хтось із пацієнтів буде платити. Хочу звернутися до політиків і людей: реформа цього (оплату послуги пацієнтом) не передбачає. Ми будемо платити за пацієнта і за увагу до громадян".

Прем’єр-міністр наголосив, що в процесі змін можливі дискомфорт і непорозуміння. Але все можна вирішити. "Ми будуємо кардіоцентри, започаткували програму "Доступні ліки" - сьогодні мільйони українців отримують ліки безкоштовно. Ми створюємо інфраструктуру і маємо запровадити нову систему в ній, - сказав Володимир Гройсман. - При цьому відповідальність - це головний аспект впровадження змін".

Читайте також: Близько 1 тис. медичних установ вже підключено до eHealth, - Ковтонюк

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058882
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору