EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  31938  211

 США настійно рекомендують Україні скасувати е-декларування для громадських активістів. Це каральний закон, - Держдеп

Офіційний Вашингтон вважає вимогу про е-декларуванні для активістів і членів неурядових організацій тиском на громадянське суспільство, яке бореться за прозорість управління в Україні.

З огляду на це адміністрація США закликала українське керівництво скасувати цю вимогу для активістів, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Сполучені Штати настійно рекомендують керівництву України скасувати законодавство, яке вимагає декларування активів для представників громадянського суспільства, а також міжнародних представників наглядових рад державних підприємств", - наголошується в заяві, оприлюдненій в п'ятницю Державним департаментом США.

Система декларування активів в Україні "має забезпечувати відповідальність державних службовців і не створювати непотрібних незручностей і тиску на громадянське суспільство", підкреслили в зовнішньополітичному відомстві.

Як зазначається в документі, це законодавство спрямоване проти тих самих осіб, які прагнуть підвищити прозорість і підзвітність в Україні.

"Цей каральний закон стосується тих самих людей, які прагнуть підвищити прозорість і підзвітність в Україні, виконуючи обіцянки Євромайдану і прагнення українського народу до демократичної країни, що керується верховенством закону", - наголошується в заяві Держдепу США.

"Ми закликаємо уряд України терміново скасувати вимоги декларування майна відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії і одночасно забезпечити тимчасову амністію для тих (активістів. - Ред.), хто не подасть декларації до встановленого терміну", - зазначили в Державному департаменті США.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058864
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору