EN|RU|UK
 Політика України
  3213  13
Матеріали за темою:

 На розгляді Верховного суду зараз 74,4 тис. справ, доводиться працювати з 7 до 22 години, - суддя Кравчук

На розгляді Верховного суду зараз є 74,4 тис. справ, переданих із ліквідованих вищих спеціалізованих судів і старого Верховного суду.

Про це розповів в ефірі радіостанції Голос Столицы суддя Верховного суду Володимир Кравчук, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Верховний суд має зараз 74425 справ, які надійшли з вищих спеціалізованих судів і зі (старого) Верховного суду. Найбільше з цієї кількості дісталося Касаційному адміністративному суду - 40668 справ. Верховний суд має 4 касаційні суди - адміністративний, кримінальний, цивільний і господарський. Кругий за кількістю - Касаційний цивільний суд, потім господарський і кримінальний. Є певний дисбаланс у розподілі цього тягаря, але при цьому всьому Касаційний адмінсуд вже завершив розподіл, вже ці 29 суддів отримали своє навантаження", - сказав він.

Водночас Кравчук зазначив, що єдиної політики пріоритетності розгляду справ немає.

"Але вже на зборах ми обговорювали з суддями, яким справам насамперед давати хід. І ті справи, які стосуються найбільших життєвих інтересів людей, розглядатимуться в першу чергу. Це пов'язано із тим, що іноді затримка в часі може мати фатальні наслідки, які вже просто неможливо усунути. Тому люди, зацікавлені, щоб Верховний суд звернув увагу на якісь життєві обставини, зараз звертаються. Це не означає, що будь-яке звернення про прискорення справи буде задоволено, але обставини уважно вивчаються й іноді робляться зусилля, щоб ці справи розглядалися в дуже стислі терміни", - підкреслив суддя.

За словами Кравчука, у нього самого зараз на розгляді 2388 справ, у зв'язку з чим йому доводиться працювати з 7 до 22 години. При цьому, йдучи на цю роботу, він очікував, що навантаження становитиме близько 1,5 тис. справ, однак фактичним станом справ не розчарований.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058837
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору