EN|RU|UK
 Політика України
  66777  363

 Порошенко оприлюднив електронну декларацію про доходи за 2017 рік

Доходи президента України Петра Порошенка у 2017 році становлять 16 млн 303 тис 874 грн, з яких сплачено податок на дохід фізичних осіб за ставкою 18%, якою обкладаються заробітна плата і відсотки за депозитами, а також стягнуто 1,5% військового збору.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

"Загальна сума доходів, отриманих Петром Порошенком за 2017 рік, дорівнює 16 303 874 гривням. 336 тис. із них становить заробітна плата, яку глава держави із року в рік у повному обсязі перераховує на благодійні цілі. 15 795 874 гривень – відсотки за депозитами. З цими та іншими даними можна ознайомитися в електронній декларації Петра Порошенка за 2017 рік, яка сьогодні з'явиться у відкритому доступі", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, перелік цінних паперів, якими володіє Порошенко, його рухомого і нерухомого майна не змінився порівняно з 2016 роком.

"Щодо однієї із земельних ділянок у Києві, яка належить Петру Порошенку, він отримав обов’язковий до виконання ним як власником припис на влаштування підпірної стіни на схилі ділянки, раніше ним вже неодноразово задекларованої. Отримання санкції на відповідні роботи, згідно із законом, відображено в розділі "Об'єкти незавершеного будівництва", - йдеться в повідомленні.

Також президент Петро Порошенко витратив 200 млн гривень на благодійність у 2017 році. "Близько двохсот мільйонів гривень у 2017 році становили витрати на благодійну діяльність: соціальні, культурні, медичні програми, підтримка армії", - сказано в ньому.

При цьому в повідомленні зазначається, що ці витрати не задекларовані, оскільки така діяльність здійснювалася не фізичною особою, а всеукраїнською організацією "Благодійний фонд Порошенка" і юридичними особами, бенефіціарним власником яких є Порошенко.

Також у повідомленні сказано, що Президент задекларував витрати на відпочинок на Мальдівах у січні.

"Ті гроші було офіційно перераховано у безготівковій формі із раніше задекларованих власних рахунків, із дотриманням банківського та податкового законодавства України. Сума – вдвічі менша за цифри, які фігурували у ЗМІ. Жодної копійки не витрачено із державного бюджету", - сказано в ньому.

Однак конкретна сума витрат не вказана.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058827
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору