EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  5260  11
Матеріали за темою:

 Слід ліквідувати законні підстави не виконувати рішення суду, - Данішевська

Слід ліквідувати законні підстави не виконувати рішення суду.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Верховного Суду, про це сказала голова ВС Валентина Данішевська на науково-практичній конференції "Реформа виконавчого провадження: сьогодення і перспективи".

"Ми всі розуміємо і знаємо, що судовий захист є примарним, якщо рішення суду не виконуються. Судова реформа і створення нового Верховного Суду мали на меті відновлення довіри до судової влади. Адже якщо немає в країні справедливого суду, то немає і демократичної держави. Тому ми, як представники судової системи дуже залежні від того, чи вдасться вам зробити прорив у сфері виконання рішень", - звернулася Валентина Данішевська до учасників конференції.

Голова Верховного Суду також вказала на те, що необхідно спільними зусиллями позбутися законних підстав невиконання рішення суду.

"Важливо, щоб ми з вами мали всі необхідні інструменти для виконання судового рішення. Адже люди, які звертаються до суду й отримують судове рішення, не розуміють, чому вони не досягають захисту порушеного права", - підкреслила вона.

"Ми з вами маємо спільно проаналізувати, чому не вдається виконати те чи інше судове рішення. Тому необхідно визначити, в яких випадках нам заважає законодавство, в них - об'єктивна неможливість людини виконати судове рішення у зв'язку з фінансовими труднощами. Можливо, не вистачає інституційної спроможності виконавчої служби або наявності у судів механізмів реалізувати такий спосіб захисту, який не сприяє відновленню права", - зазначила голова ВС.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058824
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору