EN|RU|UK
 Політика України
  9848  39

 Зубко: "Уперше за всю історію незалежної України власні доходи місцевих бюджетів за 2017 рік становлять 192 млрд грн."

Залишення держкоштів на місцях - шлях до боротьби з корупцією, вважає чиновник.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це заявив віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

"Уперше за всю історію незалежної України, власні доходи місцевих бюджетів за 2017 рік становлять 192 млрд грн. Це означає, що кошти вже не піднімаються на центральний рівень, і є свідченням конкурентоспроможності регіонів. Сьогодні в країні вже сформовано 725 об’єднаних територіальних громад, які мають власні кошти, повноваження, і головне, відповідальність за свою громаду та якість життя її мешканців", - зазначив віце-прем’єр-міністр.

За його словами, реформа децентралізації вже вийшла на такий етап, коли кількість громад вже не є основною ціллю. Зараз головне – якість! "Якість надання послуг у різних сферах та якість життя людей у громадах – саме тут мають відбутись кардинальні зміни – у сфері адміністративних послуг, освіті, медицині, безпеці громадян. Для цього необхідна синергія дій держави та зусиль самих громад. Держава та Мінрегіон дає громадам необхідні умови та інструменти, у свою чергу громади мають правильно користуватись цими можливостями та інструментами", - підкреслив Геннадій Зубко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058706
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору