EN|RU|UK
 Політика України
  8917  49

 Наші компанії стикаються з проявами хабарництва, а деякі ставали жертвами рейдерських атак. Українській владі ці факти відомі, - посол Франції Дюмон

Посол Франції Ізабель Дюмон розповіла про випадки, коли суд ставав на бік рейдерів.

Французькі компанії, які працюють в Україні, час від часу стикаються з корупцією, і це підриває довіру. Про це в інтерв'ю сказала надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

"Є приклади, коли наші компанії стикаються з проявами хабарництва, дуже переймаються цим, розповідають і посольству, і бізнес-омбудсмену. Це проблема, з якою ми змушені стикатися щодня, спільно, до речі, з представниками української влади. Не можна сказати, що українська влада не допомагає цій роботі. Є в складі українського керівництва люди, які чудово розуміють, намагаються сприяти, бо усвідомлюють, що без довіри не буде тих інвестицій, які так потрібні всім", - сказала вона.

Ізабель Дюмон також зазначила, що були випадки, коли французькі компанії ставали жертвами рейдерських атак.

"Українській владі ці факти відомі, вони навіть не заперечують їх існування. І коли відбувається такий рейд проти якоїсь компанії, а суддя стає на бік цих рейдерів, ви розумієте наслідки в плані довіри з боку іноземних інвесторів до України?" - каже посол. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058659
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору