EN|RU|UK
 Політика України
  3214  7

 Україна прагне посилювати співпрацю з НАТО щодо модернізації системи цивільного захисту, - Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, перебуваючи з робочим візитом у Брюсселі, зустрілася з помічником Генерального секретаря НАТО з операцій Патріком Тернером.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, сторони обговорили напрямки взаємодії для підвищення рівня готовності в разі надзвичайних ситуацій цивільного характеру та захисту критичної інфраструктури як елементів системи національної безпеки України.

Учасники зустрічі позитивно оцінили створення ефективної та сучасної системи цивільного захисту в Україні, яку включено до Річної нацпрограми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Патріку Тернеру за його особисту підтримку розвитку тіснішої співпраці між Україною та НАТО в рамках Комітету з планування на випадок надзвичайних ситуацій, адже цей формат довів свою користь для України.

"Ми очікуємо, що співпраця України з НАТО в цій сфері буде на такому ж високому рівні, як і співпраця в оборонному та військовому секторах. Сподіваємося на ефективність такої взаємодії", - зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Патрік Тернер та Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорили також взаємодію з НАТО у створенні в Україні національної системи стійкості. "Особливу увагу ми приділяємо створенню в Україні єдиної системи стійкості як комплексного рішення для формування дієвого механізму запобігання та протидії різним видам загроз, із залученням досвіду і кращих методик держав-членів НАТО у цій сфері", - наголосила віце-прем'єр-міністр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058446
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору