EN|RU|UK
 Політика України
  7987  34

 Ми бачимо конкретні результати реформи державного управління в Україні, - представник Єврокомісії Вагнер

Пітер Вагнер зазначив, що багато процедур та адмінпослуги в Україні стають прозорішими і більш орієнтованими на потреби громадян.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав керівник групи підтримки України в ЄС Пітер Вагнер під час Стратегічного діалогу Україна-ЄС.

"Очевидно, що реформа держуправління є одним із ключових пріоритетів Уряду. Про це свідчить потужне політичне лідерство як Прем'єр-міністра, так і інших міністрів, що відповідають за напрямки реформування. У цій реформі впроваджується дуже багато конкретних кроків", - зазначив Пітер Вагнер.

Також він прокоментував конкурси на нещодавно запроваджені посади фахівців з питань реформ у пілотних міністерствах і зазначив, що вони проходять за новими прозорими процедурами.

"Українці бачать, що призначення на ці посади відбуваються з конкурсними процедурами, які є прозорими й такими, яких до цього в Україні не проводилося".

Крім того, на заході було обговорено прогрес у реформуванні системи надання адміністративних послуг. Пітер Вагнер зазначив, що багато процедур стають прозорішими та більш орієнтованими на потреби громадян.

"Ми бачимо дуже багато позитивних зрушень, починаючи з політичного лідерства і до нижчих рівнів, де є конкретні результати реалізації цієї реформи", - підсумував Пітер Вагнер. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058281
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору