EN|RU|UK
 Здоров'я
  4244  16

 79% українців вважають щеплення ефективними за умови використання якісної вакцини, - опитування

Більшість українців вважають, що щеплення ефективні тільки якщо використовувати якісну вакцину.

Про це свідчать дані соцопитування, проведеного аналітичною групою Sociostream.

Як свідчать результати дослідження, 79% опитаних вважають щеплення ефективними за умови використання якісної вакцини. Лише 26% вважають, що у щепленні немає великої необхідності, їх роблять тільки заради бізнесу фармкомпаній. 13% вважають, що масове щеплення проводиться для того, щоб нашкодити українцям.

Також, за результатами дослідження, 63% опитаних українців вірять доказовій, а не народній медицині. А 66% опитаних проходили медичне обстеження протягом останнього року.

Згідно з результатами дослідження, 24% опитаних респондентів заявили, що не знають про необхідність підписання договору із сімейним лікарем.

Дослідження було проведено з 27 лютого по 7 березня 2018 року. Загалом було опитано тисячу двісті вісімдесят шість осіб. Вибірка, розроблена для дослідження, є репрезентативною для дорослої аудиторії інтернет ЗМІ (від 18 років), які живуть в Україні. Похибка - 2,8%.

Як повідомлялося раніше, у Міністерстві охорони здоров’я серед головних причин спалахів кору, які були зафіксовані в січні, назвали відмову українців від вакцинації.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058212
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору