EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3222  15

 Євросоюз запускає в Україні проект з активізації участі жінок у миротворчих процесах, - уповноважена з гендерних питань Левченко

Європейський Союз запускає в Україні проект, спрямований на активізацію участі жінок у миротворчих процесах, забезпечення захисту тих, хто постраждав унаслідок конфлікту, а також запобігання та протидії насильству проти жінок.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомила урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко на прес-конференції в середу в Києві.

"Цей проект відповідає актуальним завданням і проблемам, які існують сьогодні в Україні. Дуже важливо, що завдяки цьому проекту буде можливість активізації жінок і громад з впровадження резолюції Радбезу ООН 1325 ("Жінки, мир, безпека". - Ред.)", - сказала вона.

Проект ЄС "Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктів на регіональному рівні в Україні" триватиме до 31 січня 2020 року в 5 пілотних областях України: у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Хмельницькій.

Передбачається, що проект підтримають місцеві адміністрації та громадські організації в розробці, реалізації та контролі виконання місцевих планів дій з виконання резолюції Радбезу ООН 1 325, спрямованих на активізацію участі жінок у миротворчих процесах, забезпечення захисту жінок і дівчат, які постраждали унаслідок конфлікту, а також запобігання і протидія насильству проти жінок.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058210
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору