EN|RU|UK
 Події
  4158  18
Матеріали за темою:

 У поліції розповіли про зміни в роботі після набуття чинності "поправок Лозового" в КПК

Про організацію роботи слідчих підрозділах, проблемні питання та алгоритм дій у відповідності до прийнятих змін в кримінальному процесуальному законодавстві йшлося сьогодні, 27 березня, на відеоселекторній нараді за участі керівників структурних та територіальних підрозділів.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Департаменті комунікації Нацполіції.

За словами заступника глави Нацполіції - начальника Головного слідчого управління (ГСУ) Віталія Невгада, в ГСУ створено робочу групу. Вона щоденно аналізує роботу слідчих підрозділів з моменту прийняття змін до Кримінального процесуального кодексу.

"У нас за ці 10 днів зафіксовано 7782 факти смерті громадян. Слідчими розглянуто 5849 фактів. Тобто, це не є проблематикою. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 1 949 фактів. І саме тут маємо певні складнощі", – підкреслив Віталій Невгад.

Він додав, що фактично за всіма цими фактами (1925 із 1949) призначено експертизи. Проте наразі від судів отримано дозволів на видачу тіл для захоронення протягом доби – 794 дозволи (41% від загальної кількості наданих клопотань), протягом двох діб – 753 (39%), на третю добу – 259 дозволів (13%). Крім того, фіксуються терміни більше чотирьох діб – це понад 120 дозволів (або 6,5% від кількості поданих клопотань).

"Це перший момент, коли кількість клопотань в судах з кожним днем буде зростати. Друге – можливість направлення подань в суди у вечірній час або у вихідні дні. Це теж поки у деяких регіонах є проблемою", – зазначив Віталій Невгад.

Відтак заступник глави Нацполіції наголосив на необхідності негайного проведення на місцях зустрічей з представниками судів та прокуратури.

"Опрацювати питання та алгоритм взаємодії для того, аби не було збоїв у роботі правоохоронної системи. Закон прийнятий, і ми повинні його виконувати. Жодні зміни в законодавстві не повинні негативно вплинути на організацію нашої з вами роботи", – підкреслив Віталій Невгад.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058129
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору