EN|RU|UK
 Події
  47767  293

 Частина техніки, виявленої на Житомирщині, була легально продана Міноборони, - військова прокуратура

Принаймні частину знайденої на Житомирщині військової техніки було продано легально через Управління обліку надлишкового майна ЗСУ

Про це заявив військовий прокурор Геннадій Рябенко, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Еспресо.TV.

При цьому, за словами прокурора, досудове розслідування триває за ознаками правопорушення ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України - за фактом розтрати державного майна на користь цивільних осіб-представників комерційних структур.

"Отримана інформація щодо 17 одиниць транспортної техніки. Встановлено, що ця техніка, відповідно до договорів, починаючи з квітня 2013 року по червень 2016 року реалізовувалася як надлишкове майно через Центр обліку надлишкового майна при використанні держпідприємств, які мають відповідні дозволи на реалізацію цієї техніки. Приблизно 30% техніки - 72 одиниці - реалізовувалися через Управління обліку надлишкового майна ЗСУ через корпорацію "Укрінмаш" комерційним структурам. Тривають слідчі дії з метою отримання оригіналів документів, які підтвердять походження цих одиниць", - сказав Рябенко.

Військовий прокурор уточнив, що було виявлено 196 одиниць техніки, усі вони є демілітарізованими, але на деяких машинах знищені номери вузлів і агрегатів.

"Слідство перебуває на початковій стадії, проте вже встановлено, що дана техніка є демілітарізованою. Всього виявлено 196 одиниць цієї техніки, з якої 93 є транспортною технікою, 98 - причепи, КУНГи, цистерни, 4 БТР і 1 БРДМ. Уся ця техніка демілітарізована, жодного озброєння чи даних, щоб назвати цю техніку військовою наразі немає. Вилучено також окремі документи - договори купівлі-продажу, довіреності, з яких вбачається, що придбання цієї техніки громадянином тривало щонайменше 6-8 років. На території, де проводився обшук, виявили іншу транспортну техніку, яка може бути подвійного походження - як Збройних сил так і ні - перепродана іншими комерційними структурами, яка має знищені номери вузлів, агрегатів і шасі, тому ми не можемо наразі встановити походження, проте шляхом відповідних експертиз досліджуватимемо це питання", - додав Рябенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3058110
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору