EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  15767  121

 Заробітчани в 2017 році переказали з Польщі в Україну майже 4% українського ВВП, - заступник глави МЗС Цихоцький

У Польщі зазначили, що це величезна сума грошей, і це означає, що велика кількість людей з українського боку здійснює діяльність у польській економіці.

Українські робітники в 2017 році перерахували з Польщі в Україну суму, яка дорівнює 3-4% українського валового внутрішнього продукту. Про це заявив віце-міністр закордонних справ Польщі Бартош Цихоцький, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Він зазначив, що в Польщі налічується понад один мільйон громадян України, які там працюють або навчаються.

"Заради їхніх прав, трудових прав, і для нашої пенсійної системи, системи охорони здоров'я, є бажаним більш широке регулювання ситуації. Але це залежить від міністерств праці та соціальної безпеки", - зазначив віце-міністр.

"Якщо українська сторона буде зацікавлена, я впевнений, що ми зможемо запланувати консультації і працювати над цим", - додав Цихоцький.

"Це мій скромний заклик до позитивних змін у цьому напрямку. Щоб зрозуміти масштаб цього феномена, ви повинні зрозуміти, що в 2016 році, за підрахунками, українці, що працюють в Польщі, надіслали в Україну близько 8 млрд злотих. У 2017 році - понад 12 млрд злотих. Це дорівнює 3 або 4% ВВП України. Це величезна сума грошей - це значить, що величезна кількість людей з українського боку здійснює діяльність в нашій економіці", - підкреслив польський дипломат.

На його думку, така діяльність має позитивні риси, і польська сторона підтримує те, що українські громадяни приїжджають до Польщі працювати або вчитися.

"Але справа в тому, що повинні бути кращі рамкові принципи для цього, і це відповідальність для обох наших держав", - зазначив Цихоцький.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057964
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору