EN|RU|UK
 Економіка
  1883  3

 Збільшення капіталу поліпшить нормативні показники Forward Bank, - голова комісії з банківського аналізу Українського товариства фінансових аналітиків Шапран

Голова комісії з банківського аналізу Українського товариства фінансових аналітиків Віталій Шапран вважає, що законодавчі зміни в галузі переобліку ризиків змушують банки нарощувати капітал, і це позитивно відіб'ється на їхніх показниках ліквідності, а також на значенні економічних нормативів.

Таку думку він висловив, коментуючи повідомлення про збільшення статутного капіталу Forward Bank на суму понад 660 млн гривень, передають Українські Новини.

"Нормативи капіталу і ліквідності банку прийдуть у норму, до тих значень, які встановлює для банків Національний банк України. У перспективі 6-12 місяців банк може вже мати вигляд перекапіталізованого - з надлишком ліквідності. Це пов'язано з тим, що кредитний портфель банку побудований на фізичних особах, а вони, як правило, найбільш ліквідні та орієнтовані на дохід", - сказав Шапран.

За словами експерта, необхідність збільшення капіталу у банків із законодавчими та нормативними нововведеннями в сфері обліку бізнес-ризиків. Водночас, збільшення капіталу буде позитивним сигналом для вкладників як з точки зору підвищення стійкості банків, так і з точки зору можливості отримання додаткового доходу - у фінансових установ розшириться можливість із залучення внесків фізосіб на більш привабливих умовах.

"У перспективі 6-12 місяців я б придивився до депозитних пропозицій цього банку, оскільки він зможе робити цікаві пропозиції вкладникам", - сказав експерт.

Як повідомлялося раніше, Forward Bank оголосив про реалізацію протягом 2018 року програми докапіталізації банку. Після проведення 2 емісій акцій на загальну суму понад 660 млн гривень, в результаті чого статутний капітал банку перевищить позначку в 1 млрд гривень.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057815
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору