EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  4943  20

 Влада на місцях значно завищує комунальні тарифи, - НКРЕКП. ІНФОГРАФІКА

Органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на житлово-комунальні послуги значно вищі, ніж раніше встановлювала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НКРЕКП.

"Після проведення тарифної децентралізації повноваження зі встановлення тарифів частині суб'єктів господарювання, які не підпадають під критерії ліцензування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перейшли до місцевих органів влади. Отримавши такі повноваження, деякі органи місцевого самоврядування почали встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги значно вищі, ніж раніше встановлювала НКРЕКП", - йдеться в повідомленні.

Влада на місцях значно завищує комунальні тарифи, - НКРЕКП 01
Влада на місцях значно завищує комунальні тарифи, - НКРЕКП 02

Влада на місцях значно завищує комунальні тарифи, - НКРЕКП 03
Влада на місцях значно завищує комунальні тарифи, - НКРЕКП 04

"Хочемо зазначити, що під час встановлення НКРЕКП тарифів на вищезазначені послуги, цими органами місцевого самоврядування чинився тиск на Комісію, а саме - накладання мораторіїв на підвищення тарифів, спроби притягнення до кримінальної відповідальності голови та членів комісії тощо. Однак, як свідчать приклади, у разі встановлення тарифу самим органом місцевого самоврядування ці тарифи значно зросли. Це зі свого боку підтверджує думку про непослідовні та популістські дії деяких органів місцевого самоврядування з питань обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги щодо регулятора", - наголошується в повідомленні.

Презентації "Прийняття рішень щодо скасування тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води на відкритому засіданні НКРЕКП" 22.03.2018 та 23.03.2018 див. тут і тут

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057744
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору