EN|RU|UK
 Політика України
  202849  1568

 "Ми називаємо цих людей зрадофілами. Але чи не час вже сказати очевидне? Вони - вороги", - радник президента Бірюков про критиків влади

Усі, хто сьогодні кричить про "зраду" і звинувачує у всіх проблемах саме керівництво України, є ворогами.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook  написав позаштатний радник президента України Юрій Бірюков, опублікувавши скрин вчорашнього поста Президента Петра Порошенка на сторінці в Facebook.

Ми називаємо цих людей зрадофілами. Але чи не час вже сказати очевидне? Вони - вороги, - радник президента Бірюков про критиків влади 01

Коментуючи цей пост, Бірюков пише: "За ці 4 роки у країні, яка воює: стабілізувалася і почала зростати економіка, проводяться структурні реформи, відновлюється армія, ремонтуються дороги, будуються школи і дитячі садки, сформована міжнародна коаліція союзників. За ці 4 роки у країні, яка воює: НЕ вводили карткову систему відпуску продуктів, НЕ скорочували (навпаки - збільшували) соціальні виплати, НЕ вводили додаткові податки на машини / відпустки / походи в ресторан, НЕ вводили обов'язкову трудову повинність, НЕ обмежували вибори / права і свободи / пресу і соцмережі.

 (...)

І якщо відволіктися від ботоферм і резидентів - все одно, в нашій країні залишається гігантський натовп ідіотів, які щиро кричать про зраду і звинувачують у всіх проблемах саме керівництво України, скромно обходячи увагою країну-сусідку.

Ми називаємо цих людей зрадофілами. Але чи не час вже сказати очевидне? Вони - вороги".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057708
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 16 з 16
<<<8 9 10 11 12 13 14 15 16
Сторінка 16 з 16
<<<8 9 10 11 12 13 14 15 16
 
 
 
 
 
 вгору