EN|RU|UK
 Політика України
  65428  313
Матеріали за темою:

 ГРД припиняє участь у процесі кваліфікаційного оцінювання суддів: Це конвеєр, мета якого - зберегти посади і відзвітувати про "успішне завершення" реформи

Громадська рада доброчесності заявила, що не братиме участі у процесі кваліфікаційного оцінювання суддів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву ГРД.

"Менше ніж за рік Вища кваліфікаційна комісія суддів України хоче переатестувати понад 5000 суддів. 23 березня одна з колегій ВККС за півтори години встигла провести співбесіди із 9 суддями. Це лише підтверджує, що кваліфікаційне оцінювання - конвеєр, єдина мета якого - зберегти суддям посади та відзвітувати про "успішне завершення" реформи. Як наслідок, вже у "реформованих" судах опиняться і судді Майдану, і судді, які часто відвідують окуповані території, що загрожує національній безпеці країни, і судді, статки яких не відповідають задекларованим доходам, і судді, які причетні до ухвалення свавільних рішень, які стали предметом розгляду ЄСПЛ", - йдеться в заяві.

"На суддівському конвеєрі ВККС влаштовує суддям псевдоперевірку їхнього професійного рівня та доброчесносності. Порушуючи закон та Конституцію, ВККС зробила все для того, аби громадськість не змогла перешкодити цьому конвеєру. Крім того, своїми рішеннями Комісія дала зелене світло усім суддям, які ухвалювали рішення проти учасників Революції Гідності. Аби влада, розхвалюючи досягнення судової реформи, перед українцями та міжнародними організаціями вкотре не використала громадськість, Громадська рада доброчесності вирішила припинити свою участь у квазіпроцесі очищення суддівського корпусу. Члени ГРД сподіваються на підтримку в очах суспільства і зроблять усе, аби процес оцінювання суддів відбувся прозоро та ефективно", - підкреслили в раді.

26 березня об 11:00 Громадська рада доброчесності проведе брифінг, де офіційно заявить про свій вихід із процесу кваліфікаційного оцінювання суддів та озвучить причини такого рішення. Захід відбудеться в Українському кризовому медіацентрі за адресою: вул. Хрещатик, 2, Український дім. Участь у брифінгу візьмуть всі члени Громадської ради доброчесності.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057671
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору