EN|RU|UK
 Події, Суспільство
  20952  113

 Україна перейшла на літній час

Україна перейшла на літній час. Стрілки годинника були переведені на годину вперед о 3:00 неділі, 25 березня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, що переведення годинників регламентується постановою українського Кабінету міністрів від 1996 року.

Зміна часу в Україні відбувається разом з усім Європейським союзом і більшістю країн Європи двічі на рік: в останню неділю березня країна переходить на літній час, а в кожної останньої неділі жовтня повертається на зимовий.

Така щорічна процедура дозволяє  ефективніше використовувати світлий час доби і заощадити споживання електроенергії. Разом з тим, такий перехід призводить до порушення режиму сну, роботи серцево-судинної та імунної систем, а також інших обмінних процесів.

Слід також зазначити, що в період жовтня-березня між окупованим Кримом і материковою частиною України існує різниця в одну годину, бо Росія відмовилася від практики переходу на літній і зимовий час.

Перехід на сезонний час здійснюється у понад ста країнах світу. В Європі не переходять на літній час тільки Ісландія, Білорусія і Росія. На пострадянському просторі переводять стрілки годинника в Україні та Молдові. Раніше в 2011 році в РФ було прийнято рішення не переходити на зимовий час. А ось останньою країною, яка відмовилася від цього, стала Туреччина.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057622
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору