EN|RU|UK
 Курйози, За кордоном
  19199  90

 "Я дуже цікавився політикою", - кремлівський політолог Марков розповів про домагання високопоставленого члена КПРС

Політолог, член Громадської палати Cоюзної держави Росії та Білорусі Сергій Марков розповів про домагання щодо нього високопоставленого члена КПРС. Це сталося, коли Марков був студентом.

Про це він розповів виданню The Daily Beast, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Дождь.

Випадок стався за часів СРСР. Точний рік Марков не назвав. Він розповів, що влітку повернувся з армії і вступив до університету на філософський факультет. Високопоставлений член Комуністичної партії запросив його на дачу, запропонувавши показати секретні документи польського антикомуністичного об'єднання профспілок "Солідарність", яке було створено в 1980 році.

"Я дуже цікавився політикою, тому погодився приїхати", - сказав Марков. Однак замість обговорення історії чоловік, який запросив юнака, "спробував укласти його в ліжко".

"Я розумію жертв сексуальних домагань, які почуваються огидно й занадто шокованими, щоб свої історії розголошувати. Я почувався так само: тієї ночі я замкнувся в кімнаті, але не міг спати, паралізований шоком і страхом", - розповів Марков.

У бесіді з Daily Beast Марков визнав, що таке явище, як чиновники, які зловживають владою, значно поширеніше в Росії ніж на Заході.

Раніше в домаганнях звинуватили депутата Держдуми Леоніда Слуцького. Про це розповіли три журналістки: заступник головного редактора RTVI Катерина Котрікадзе, продюсер "Дождя" Дарина Жук і кореспондент "Російської служби Бі-бі-сі" Фаріда Рустамова. Скарги журналісток розглянула думська комісія з етики і не знайшла в поведінці Слуцького порушень.

Після цього кілька ЗМІ оголосили Держдумі, Слуцькому і комісії з етики бойкот, відмовившись із ними співпрацювати. Вже після цього журналіст "Настоящего времени" Ренат Давлетгільдеєв звинуватив у сексуальних домаганнях лідера ЛДПР Володимира Жириновського.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057598
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору