EN|RU|UK
 Політика України
  24923  107

 Фінансове лідерство Одеси - приклад для наслідування багатьом містам, - експерт

Фінансова відкритість і фінансове здоров'я - європейські уроки, які були винесені після кризи 2008 року. Адже суверенний борг Греції як країни або приклад Мадрида як міста стали настільки несподіваними і проблемними для всього ЄС, що відкритість і контроль стали частиною західної фінансової культури.

Таку думку висловив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк, коментуючи рейтинг словацького аналітичного центру INEKO, інформує  Економічна правда із посиланням на Lb.ua.

Водночас експерт підкреслює, що, з одного боку, "фінансове здоров'я Одеси - результат ефективного керівництва міського голови Труханова і його команди, з іншого - результат інвестиційної привабливості міста та регіону. Адже потенціал, закладений в Одесі, має національний та міжнародний масштаб".

"Міста, які в рейтингу зайняли аутсайдерські позиції, проблеми фінансового здоров'я вже давно перенесли у сферу проблем комунальних, політичних і управлінських. Наприклад Черкаси, в яких ексцеси із затопленням, відключенням енергопостачання і транспортні проблеми в місті стали настільки постійними і буденними, що вже навіть перестали дивувати містян", - підкреслює Микола Давидюк.

На останок експерт зазначив, що нова реальність децентралізації на перші місця у фінансовому та політичному плані виводить реальних управлінських лідерів, а не дотаційні міста, які свого часу звикли жити за рахунок національних надходжень, а не власних заробітків.

Нагадаємо, що рейтинг складався в рамках проекту "Прозорі, фінансово здорові та конкурентоспроможні муніципалітети в Україні", який ініційований посольством США в Україні та реалізується Інститутом економічних і соціальних реформ у Словаччині (INEKO) у партнерстві з Міжнародним центром перспективних досліджень. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057594
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору