EN|RU|UK
 Політика України
  16948  75

 "Під час тортур просвердлили коліна". Поплічник терористів Полинков розповів про росіян, яких утримують у в'язницях "ДНР"

Тільки в Донецькому СІЗО утримується близько 300 "російських добровольців", що воювали на Донбасі в лавах терористів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в своєму ЖЖ написав поплічник  терористів на Донбасі Михайло Полинков (позивний Кришталик).

Він зазначає, що нещодавно в "Московському Комсомольці" була опублікована стаття про росіян, які "без суду і слідства" сидять у тюрмах "ДНР" і "ЛНР" "за сфабрикованими справами".

Зокрема "МК" розповів історії колишніх найманців Олексія Геріха (позивний Ведмідь) і Олександра Капраля.

"Обидва служили в ОБрОН  "Одеса" під командуванням Олексія Фомінова (позивний Фома). Олексій Геріх був начальником штабу в "Одесі", Капраль переважно займався гуманітаркою. На якомусь етапі Олексію Геріху та  його підлеглим доручили виконувати бойове завдання - запобігати появі контрабанди на кордоні республіки. Одного разу він не пропустив незаконний вантаж ...

Як потім уже виявилося, за цим вантажем стояли дуже великі чини, практично сам глава ЛНР Ігор Плотницький курував його проходження. Завдання, поставлене перед Геріхом і підлеглим було виконане, але ... Зрозуміло, що ніхто не звинуватив вояк у тому, що вони зловили високопоставлених контрабандистів. Зате їм інкримінували інший гучний злочин: подвійне вбивство", - пише Полинков.

За його словами, Геріх і Капраль сидять у луганському СІЗО вже четвертий рік, а визнання з них вибивали тортурами.

"Геріх після викрадення і вибивання зізнань втратив зір, у нього пошкоджений хребет. Кваліфікована медична допомога про яку він просив, не надана", - пише він.

За його словами, через ЗМІ ув'язнені  колишні найманці просять допомоги у російської влади. Російська влада зі свого боку звинуватила видання "в наданні недостовірної інформації".

Терорист Полинков також звертається до "верховного суду ДНР" з приводу інших заарештованих росіян, які містяться в тюрмах "ДНР".

"Було порушено питання про екстрадицію ВСІХ російських добровольців, які утримуються в СІЗО та в'язницях ДНР (за деякими даними їх тільки в Донецькому СІЗО близько 300). (...) А що прес-служба Верховного суду ДНР відповість про долю громадян РФ, які перебувають в одній з комендатур Донецька, інформація про яких прийшла від вояків, які побували там.

Переважно ідейні і неугодні, росіяни і донбасівці. Багатьох ховають. Особливо тривожить доля двох. Вони у важкому стан,  їх збираються міняти в Україну. Обидва викрадені, можливо ніхто не знає, де вони.
Обом при тортурах просвердлили коліна. (...) Ми чекаємо відповіді і від прес-служби Верховного суду ДНР, і від відповідних структур. І бажано, щоб про долю своїх громадян подбала влада РФ", - пише Полинков.

Під час тортур просвердлили коліна. Поплічник терористів Полинков розповів про росіян, яких утримують у вязницях ДНР 01
Під час тортур просвердлили коліна. Поплічник терористів Полинков розповів про росіян, яких утримують у вязницях ДНР 02
Під час тортур просвердлили коліна. Поплічник терористів Полинков розповів про росіян, яких утримують у вязницях ДНР 03
Під час тортур просвердлили коліна. Поплічник терористів Полинков розповів про росіян, яких утримують у вязницях ДНР 04
Під час тортур просвердлили коліна. Поплічник терористів Полинков розповів про росіян, яких утримують у вязницях ДНР 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057567
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору